.

.

HDMI Кабел 4K HDMI 2.0, 6ft, Заверена 18Gbps, 4K@60Hz Ultra High-Speed Игри HDMI Кабел, 4K Кабел, 3 Pack, УЛ-Листата

HDMI Кабел 4K HDMI 2.0, 6ft, Заверена 18Gbps, [email protected] Ultra High-Speed Игри HDMI Кабел, 4K Кабел, 3 Pack, УЛ-Листата

DEN 455.76
Количината на стоката

4 K HDMI Кабел Пакет со Maximm е направена со тројно заштитените 32 WG бакар проводници со позлатени конектори, обезбедување на премиум високо-брзината и беспрекорна 4 K Ултра HD технологија сигнал на пренос и најдобар квалитет на слика.Следи HDMI кабел поддржува резолуција до 3840 x 2160 @ 60 Hz, 4 K видео, 3 D и повеќе приказ, full HD,1080p, HDR, уживаат во кристално јасно ТВ со длабоки бои и висока резолуција на сликите, да се добие најдобар визуелно искуство на ултра-висока дефиниција, со кино-како звук преку Dolby, ЛАК уреди.Braided HDMI кабел пакет најлон материјал за убав естетски изглед и додаде издржливост и флексибилност, тоа ќе не е лесно да се метежот, обезбедување на повеќе свиткување живот и екстра оклопна, кој ги минимизира пречки и јачина на бучава.Inwall HDMI кабел 4k тестиран и сертифициран да биде компатибилен со HDMI 2.0 уреди како HD ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, монитор, аудио уреди, конзоли, лаптопи, лцд проектор, и наназад компатибилен со претходните HDMI 1.4, 1.3 s Се обезбедуваат за да се обезбеди највисок квалитет на Производи и грижа за корисници за повеќе од една деценија.Трнлив Е Обезбедување на Високо Квалитетни Производи, како што се HDMI, Ethernet Кабли, Продолжување, Жици, Адаптери и Повеќе.Со Најдобра Грижа на Клиентите како и Највисок Квалитет на Производи за Кои Се Обезбедуваат за Да Трае.Не Двоумете Се И Купување На Нашите Кабли Денес!.Со најновите 4k 2.1 Технологија ќе доживее Највисоката Брзина на Јачината на звукот и Компатибилност.Овој HDMI 4k може поддршка до 60 Hz и 18 Gbit/s.Ако сте во потрага за побрзо и повеќе стабилна врска, Maximms 4k Кабел е решение.

R

Слични производи