.

.

HonYea Простор Крофна Планета Универзумот Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи една Големина

HonYea Простор Крофна Планета Универзумот Прилагодливи Работи Капи 2 Пакет Bouffant Капи со Копчиња Жени Мажи

DEN 263.28
Количината на стоката

100% Полиестер.Материјал : Висок квалитет дише Полиестер материјал Печатени Памучна Ткаенина со различни стилови на прекрасна печатење, кожата-пријателска, удобна за сите-ден носи.Средна дебелина, погоден за носење во пролет, лето и есен.Полу-отворен Дизајн / Прилагодливи : Со еластична бенд и чипка-up на грб, полу-отворен дизајн може да се направи косата, стави во конска опашка лесно, лесно може да се прилагоди на ремени да одговара удобно, Една големина одговара за сите глава видови и типови коса.Широк Прилики Пријателски за Мажи/Жени: одржување на косата целосно покриени , одржување на вашата фризура во текот на работни и чува главата чисти и уредни.Може да се користи како кајгана driendly шапка, готвач капа, санитарни шапка, убавината спа капа, chemo шапка, чистење капи за губење на косата и сл.износ : пакетот е составен од 2 парчиња на прилагодливи копчиња вратоврска назад капи, класични бои и стилски дизајн може да одговара со различни облека, доволно за секојдневно носење.Нови Стилови: Ние дизајнот на капи со копчиња да уши .Овие нови стилови капи ќе ви овозможи да се стави на ремени околу копчиња, наместо на вашите уши, повеќе удобен начин за вашата работа и живот!.Големина : Унисекс, Една Големина одговара на Повеќето Bouffant Шапка употреба хуманизирано дизајн и изберете мека удобно, кожата-пријателски,дише 100% Полиестер влакна + памучна крпа платно.Тоа е погоден за просечната големина.ПРИЧИНИ ЗА НАБАВКА : Работи Капа со Копчиња Дизајн Заштеда на вашите уши ГОЛЕМИНА : Горниот дијаметар 18cm/7in, одговара за работа.МАТЕРИЈАЛ : Направен од Висок Квалитет на Полиестер, меки и удобни ; ТЕЖИНА : 100g.Лесен и лесно да се носат секаде каде што оди.Прилагодливи Рака : Нашата Шапка може да се прилагоди според удобност, погодно да се носат, погоден за сите видови на главата форма.Висок Квалитет : Шевове се уредни и чисти, со голема бода, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Апсорпција : Во позиција на Челото, има крпа бар апсорбира потта, да ги задржи на чело е сува .Сува Брзо : Нашата Шапка по миење да пресврт сува брзо.Лесен за Чистење Машина за миење и рака мие се достапни.Не кајгана, железо или сува чиста.Спецификации Количина : 2 Парчиња Боја : Повеќе Боја - Како на сликата покажува По продажба на Услуги Ако сте незадоволни или треба поддршка за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги понудиме услуга во рок од 24 часа.Таму може да биде благо боја разликата се должи на светлина и различни екранот се прикажува.

R

Слични производи