.

.

adidas Мажите Copa 18.3 Fg Фудбалски Чевли

adidas Мажите Copa 18.3 Fg Фудбалски Чевли

DEN 959.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Прилагодлива алкохол систем.Superthin Speedmesh горниот дел со ниско-намалување на Clawcollar.Ultralight Speedframe outsole; Arrowhead forefoot studs во комбинација со круг пета studs.Производ во боја : Фудбал Сино / Соларни Жолта / Core Црна.Информации за производот код : CM8366. adidas Soccer чевли.

R

Слични производи