.

.

HIOJDWA Шминка Четки Шминка четки Козметика Фондацијата Bulsh Меша во Прав сенката за Очи Веѓа Eyeliner Усна Убавината ја Сочинуваат Поставите жените Алатка

HIOJDWA Шминка Четки Шминка четки Козметика Фондацијата Bulsh Меша во Прав сенката за Очи Веѓа Eyeliner Усна

DEN 480.00
Количината на стоката

Наменет за шминка ентузијасти,креативните можностите се бескрајни.Лесно да се држиме прав,природна боја,рендерирање униформа.На различни форми и големини на влакната ви овозможи да се создаде различни изгледа додека обезбедување совршено полиран шминка стилови.Материјал : Синтетички Влакна.Рачка Материјал : Пластика.Наменет за шминка ентузијасти,креативните можностите се бескрајни.Лесно да се држиме прав,природна боја,рендерирање униформа.На различни форми и големини на ви овозможи да се создаде различни изгледа додека обезбедување совршено полиран шминка стилови.Материјал : Синтетички Hair Handle Материјал : Пластика.

R

Слични производи