.

.

Животно Деца се Соочуваат со Капак Bandana Вратот Gaiter,Памучна Ткаенина Маска Половина Лице Заштитна, Бесконечност Шамија, Анти Прашина Заштита за Подарок,Перат Еднокр

Животно Деца се Соочуваат со Капак Bandana Вратот Gaiter,Памучна Ткаенина Маска Половина Лице Заштитна, Бесконечност

DEN 666.48
Количината на стоката

54%памук/46%Полиестер влакна.Удобно и дише : На ткаенина се состои од два слоеви на 54% памук /46% полиестер, што го прави мека и дише на кожата.Безбедност : нема штета на децата на кожата, нема да предизвика непријатност.Широка примена : се користи за да се спречи мрак, ултравиолетови зраци, воздушни честички, полен, итн.Тоа исто така ви држи топло во зима.Погоден за велосипедизам, кампување, работи, патувања, планинарење и други секојдневна употреба.Карактеристики : Мека и удобна лице.Овој производ може да се користи многу пати.Можете да чисти и да се користи повторно и повторно.Прилагодливи еластична прстен, прилагодлив лабава или компактен.Симпатична цртан филм животни наменети за деца изгледа многу симпатично,.Дизајн : Овој производ има пет изборни стилови за да изберете од.Прекрасна Обрасци : симпатична модели ќе направи вашето дете сакаат носи на лицето маска, и веќе не се спротивставуваат на носење маски за лице.Ова е добар подарок за нив.Мие лицето форма за да се обезбеди удобно носење искуство.Обезбеди сите-ден удобност и обезбеди безбедна одговара.Надворешниот слој : 46% Полиестер влакна, 56% памук.Внатрешниот слој : 100% мека памучна.Нашите деца се соочуваат со маски се направени од меки и удобни ткаенина со силна breathability, која нема да предизвика непријатност за вашите деца.И премиум три слој дизајн е мека од просечната детска маска и му дава на родителите мир на умот.

R

Слични производи