.

.

SAMSUNG UN50TU8000 50 4K Ултра HD Smart LED TV (2020 Модел) w/Деко Опрема Soundbar Пакет

SAMSUNG UN50TU8000 50 4K Ултра HD Smart LED TV (2020 Модел) w/Деко Опрема Soundbar Пакет

DEN 19151.76
Количината на стоката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.SAMSUNG САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна SAMSUNG САД ГАРАНЦИЈА.SAMSUNG UN50 TU8000 50" 4 K Ултра HD Smart LED TV (2020 Модел).Ултра-брз процесор преобразува сè ќе се види во одлична 4 K.ВО КУТИЈА : Samsung UN50 TU8000 4 K Ултра HD Smart LED TV (2020 Модел) Моќ Кабел Прирачник за Корисникот E-Manual Вклучува Samsung Овластен САД Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Деко Дома 31" домашно Кино Премиум Soundbar Деко Планината Рамен & Навалување Ѕид за ТВ е 2 (Две) 6-инчен Велкро Кабел за Управување Прирачник за Корисникот 2 x Деко Опрема 6 FT High-Speed HDMI Кабел Surge Pro 6-Излез Бран Адаптер.Искуство кристално јасни бои, кои се фино подесени да дава природно јасни и живописни слика.Ултра-брз процесор преобразува сè ќе се види во одлична 4 K.На елегантни, елегантен, и минималистички дизајн привлекува во екран од било кој агол.Погледнете што сте биле исчезнати на јасни, јасна слика што е 4 X резолуција од Целосна HD.Висок Динамички Опсег ви овозможува да уживате во широк спектар на бои и визуелни детали, дури и во темни сцени.Влезе во игра побрзо со Авто Игра на Владата со што автоматски се оптимизира екранот и да се минимизира влез заостануваат, ви дава повеќе контрола.Уживајте мазна игри искуство без motion blur и judder.Искуство на вашите омилени филмови и емисии на енергична, зашеметување 4 K UHD екранот, со користење на Универзална Водич за непречено сурфање и изберете содржина.Сè ќе се види е автоматски upscaled во 4 K за неверојатно живописни бои и детали.Искуство кристално јасни бои, кои се фино подесени да дава природно јасни и живописни слика.Ултра-брз процесор преобразува сè ќе се види во одлична 4 K.На елегантни, елегантен, и минималистички дизајн привлекува во екран од било кој агол.Погледнете што сте биле исчезнати на јасни, јасна слика што е 4 X резолуција од Целосна HD.Висок Динамички Опсег ви овозможува да уживате во широк спектар на бои и визуелни детали, дури и во темни сцени.Влезе во игра побрзо со Авто Игра на Владата со што автоматски се оптимизира екранот и да се минимизира влез заостануваат, ви дава повеќе контрола.Уживајте мазна игри искуство без motion blur и judder.Оптимизиран слика перформанси со 4 K UHD Процесор.Висок Динамички Опсег ви овозможува да уживате во широк спектар на бои и визуелни детали, дури и во темни сцени.Ултра-брз процесор преобразува сè ќе се види во одлична 4 K.Чувајте ги сите на вашиот ТВ кабли уредно со тоа се крие на нив во мирување така можете целосно да уживате во вашиот ТВ содржини без средена.Универзален Водич нуди листа на curated содржини од емитува и стриминг канали, персоналните само за вас.Лесно да ја најдете вашата омилена содржина, за сите на едно место.На Плажа Камера гордееме на обезбедување на најдобри ТВ Снопови на најдобри цени.Сите предмети што спаѓаат во нашата снопови се сосема нови и од највисок квалитет.Тие ви обезбеди се што ви треба да се земе вашата Smart TV на следното ниво!.Како Овластен Дилер сите Телевизори купени од нас дојде и запечатени во оригинална кутија & вклучува Целосна Производителот Обезбедува Заштита.

R

Слични производи