.

.

Вистински Чист Јаглерод Влакна Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен Случај Aramid Влакна Метал Камера Круг Ултра Тенок Телефон Маска за iPhone 13 Про Max,3D Контрола н?

Вистински Чист Јаглерод Влакна Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7 Инчен Случај Aramid Влакна Метал

DEN 1103.76
Количината на стоката

【Компатибилен Модел】 : Само Компатибилни за i Phone 13 Про Max -6.7 инч. 【100% Воени Материјали】 : Направен од 1500 D aramid влакна 100% aerospace-одделение aramid влакна.Оваа издржлив, лесен материјал кој се користи нуди стабилна заштита за вашиот i Phone 13 Про Max. 3 D Зафат технологија е патентиран процес кој остава стилски текстура модел на површината на телефонот случај. 【Bulletproof】 : Aramid Влакна е Воено-одделение bulletproof материјал кој се користи во оклоп, вселенски летала и Формула 1 Трка автомобили.Aramid влакна е 5 пати појак од челик и тежи само една петина од челик.Тоа е светлината уште заштитни.Тоа може да се заштити вашиот i Phone 13 Про Max од гребнатини, капки, отпечатоци од прсти и пропаѓање. 【Ултра Тенок】 : Само 0.64 милиметри, тежина : 15g, на тенок профил дизајн обезбедува удобен сфати.Не постојат празнини околу рабовите на i Phone 13 Про Max случај, се вклопува многу сит, без да бидат премногу тесни.Надворешни имаат заштитна јасно слој, ќе биде изгребани рака. 【Прецизни Cutouts】 : форма-фитинг случај зема половина-пак сечење дизајн на врвот и на дното.Отвори копчето cut овозможува лесен пристап до секоја копче.Метал камера круг се обезбеди дополнителна заштита за вашиот камерата леќи.Дупки на телефонот случај за звучник, микрофон и камера исечок се сите совршено подреден во средина со i Phone 13 Про Max.Таа поддржува безжична полнење и ќе не ограничени од безжичните полначи, што ќе ви овозможи да ја полните батеријата, без отстранување на заштитна маска.

R

Слични производи