.

.

Brickell Мажите Ден и Ноќ Серум Рутински, Сите Природни и Органски, Unscented

Brickell Мажите Ден и Ноќ Серум Рутински, Сите Природни и Органски, Unscented

DEN 2880.00
Количината на стоката

Она што го Прави Тоа : Овие моќна анти-стареењето лице серуми се зголеми производството на колаген, поправка на оштетените клетки на кожата на кожата мобилен воспаление и ја намалува знаците на стареење, додека спиеш.Кој е За : жените од секоја возраст и типот на кожата.Како Работи : Нашите Мажи Ден s нега на кожата т најде бренд кои одговараат на нивните потреби.Тие сакаа производи кои што не биле само најдобрите на пазарот, но исто така и оние кои се користат природни состојки.Тие исто така беа во потрага за еден бренд тие би можеле да се однесуваат како мажи, нешто за секојдневниот човек.По неколку месеци на барање, тие одлучија да ги преземат работите во свои раце и да се создаде Brickell.Она што започна во Matts гаража, се претвори во најбрзо растечките mens нега на кожата s Journal, Адвокатско Здравје и повеќе.Над 1.000.000 мажите се со користење на нивните производи секојдневно, зошто да не се приклучат нив?.

R

Слични производи