.

.

Zouzt за Галакси Z 3 пати 5G Премиум Кожа Случај | Ултра Тенок | Лесни | Отпорен на Гребење | Потпирачот Покрие Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z fold3 5G Случај (2021) -Сива

Zouzt за Галакси Z 3 пати 5G Премиум Кожа Случај | Ултра Тенок | Лесни | Отпорен на Гребење | Потпирачот Покрие

DEN 359.76
Количината на стоката

1.Телефон Случај Погоден за samsung Галакси Пати.Samsung Галакси Z fold3 5 G 2021. 2.Направени од високо-квалитет Премиум кожа, кожа случај е издржлив и тешко се носи, лесно намалување или ублажување на гребење, чипс и испакнатини и им овозможува на телефонот да се погледне нови подолго.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна случај доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.Обезбедува голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон. 3.Функција : Потпирач,порака на вашата страна за да се види на филм или е-книга. 4.100% точни дупка позиции,prefect употреба на сите копчиња и дупки на телефонот. 5.Тоа е лесен и брз за да го користите телефонот, и некои заштита.

R

Слични производи