.

.

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Samsung Галакси Забелешка 20+ 3D 9H УВ Течни Криви Целосна Лепак цел Екран Калено Стакло Филм Видиме Екран Заштитник

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Samsung Галакси Забелешка 20+ 3D 9H УВ Течни Криви Целосна Лепак

DEN 705.60
Количината на стоката

Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно ако можете да го залепите филм.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.За Samsung Галакси Забелешка 20+ 3 D 9 H УВ Течни Криви Целосна Лепак цел Екран Калено Стакло Филм.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.1. Ултра-тенок и добра флексибилност.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот уред ќе се забави по pasting филмот на сите. 2. Висока цврстина.Овој екран филмот има висока цврстина до 9 H цврстина. 3. Висока дефиниција.Филмот има висока светлина трансмисија.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. 4. Функционална.Заштитник може да се вклопи во вашиот уред добро и да се направи голема разлика за заштита на вашиот уред од нула, отпечаток, масло, прашина и така натаму.Кога се обоени со отпечаток, кал, масло или други додатоци, може да се чисти без напор. 5. Лесен за употреба.За да го залепите филм, вие само треба да се направи е да се исчисти екранот темелно.

R

Слични производи