.

.

Braveking1 Автомобил Безжичен Полнач за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Центар Конзола Додаток Панел, 15W Брзо Полнење на Телефонот на Полначот на Подлога со QC3.0 USB Порт и 18W PD Порта за iPhone, S

Braveking1 Автомобил Безжичен Полнач за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Центар Конзола Додаток Панел, 15W Брзо Полнење

DEN 2135.76
Количината на стоката

[СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ЗА TOYOTA RAV4] - Оваа Нова Надградба на безжични автомобил полнач за телефон подлога совршено се вклопуваат за Toyota RAV4 2019 2020 2021. Можете да го ставите вашиот телефон во полнење подлога како телефонот планината во меѓувреме се обезбеди сигурен безжичен полнење искуство.Тоа е удобен и сигурен.Тоа е безжична i Phone полнач за во автомобил и автомобил безжични полнење подлога за андроид телефони. [15 W БРЗ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ] - безжичниот автомобил полнач подлога поддршка 15 W излез на полнење кој е побрзо отколку повеќето полнење на пазарот.Safe полнење, да го подобри вашето возачко искуство.Да се ослободиме од досадни кабел.Која би можела да се користи Безжичен полнач, КК 3.0 Брзо Полнење USB Интерфејс, PD Брзо Полнење интерфејс.Тоа е мулти-функција.Можете да го полните телефонот и да се движите во исто време. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] - Лесна инсталација, секој може да DIY во минути.Без оштетување на автомобилот е оригинална структура.Само поврзете на полнење кабел на нашиот единствен дизајниран автомобил мини полначот.Не неуредна кабли повеќе откако ќе го инсталирате. [LED ИНДИКАТОР за СВЕТЛО СО АТМОСФЕРА] - LED индикатор ви овозможува лесно да го проверите статусот на полнење на вашиот уред и уредот е дизајниран да биде нежен доволно дека тоа нема да се наруши вашиот сон.Тоа ќе се покаже сина светлина кога тоа не полнењето; Тоа ќе се покаже на црвено светло кога телефонот се полни; Кога црвено & сини светла блескави, Ова значи странски објект reminder (потсетник). [НЕ се ЛИЗГА СИЛИКОНИ МАТ & ТОПЛИНА ЕМИСИЈА ДУПКА] - На RAV4 безжични полнење подлога доаѓа со Анти-лизга еко-пријателски силикон мат која совршено се интегрира во полначот, сепак може да бидат земени за чистење и изграден со ограда за да се задржи вашиот телефон хоризонтално во место.Дизајниран со топлина емисија дупки на задниот дел за ладење, во голема мера се подобри ефикасноста на полнење.Поддршка за безжично полнење со телефонот случај(потенки од 4mm), Ако не полнење, ве молиме проверете дали постои било метал како парички, I.Безжичниот полнач помага да се ослободат од досадни полнење кабел, сакате да го наплаќаат, само да се откажат тоа, сакате да го користите телефонот, само го земам, да ги задржи на внатрешноста на вашиот автомобил чисти.Нашите Безжична Автомобил Полнач одговараат совршено за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Одлична технологија за квалитет на живот.Ќе треба да го приклучиш на полнење кабел за запалка приклучок за приклучок адаптер, наместо на USB, која не може да обезбеди доволно енергија.Кога возило започнува, безжични полнење модул defaults да mode "на".Карактеристики на производот : - Усвојување на DC струја текст, изградена-во посебен автомобил серпентина.Се користат и компатибилен со различни телефон безжично полнење.- Увозот ДОВЕДЕ двојна атмосфера светлата за предупредување flash led, и подобрување на автомобил безбедно возење.- Странски објект трепка alarm, странски објект LED трепка alarm во безжични полнење област.- LED светло покажува сина во режимот на државата, ДОВЕДЕ покаже црвена во полнење на државата.- Поддршка за USB / PD полнење излез џек.Спецификација : Автомобил Модел : TOYOTA RAV4 2020 2021 2019 Voltage текст : 9-16 V Напојување : Original Current/Напон излез : 5 V/1 A9 V/1.1 A (Безжичен полнач)3.6-6 V / 3А 6.5-9 V / 2 A 9-12 V / 1.5 A (USB +PD џек)полнење Начин : Automatic Индукција / USB / PDInstall позиција : Автомобил центар console Package : 1 x Автомобил Чи Полначот Pad1 x Не се Лизга Mat1 x Тип-c Cable1 x Инсталација рачно.

R

Слични производи