.

.

Мобилен Детали Приколка

Мобилен Детали Приколка

DEN 502.80
Количината на стоката

Детали Кралот.Нашата Авто Микрофибер Стакло Текстил ќе надвор последните било други крпи кои што се користат сега и нема да ја напушти тестови или ленти на вашиот windows!Многу од вас сега се користи за општа намена или полирање микрофибер крпи за чистење стакло и пластика, бидејќи тие не толку голема работа.Детали Кралот нуди оваа ултра микрофибер крпа која е специјално направена за чистење стакло, пластични & windows!Оваа крпа ќе дадат тест слободни, дупка со слободни & lint слободни windows!.

R

Слични производи