.

.

Полирање Влошки, 5Pc 6 Инчен 150mm Орбитал Бафер Полирач Влошки И 1Pc Микрофибер Чистење Влошки, Пена полски Подлога за Зголемувајќи, Полирање и Шанса, За 6/150mm Поддршка Пл?

Полирање Влошки, 5Pc 6 Инчен 150mm Орбитал Бафер Полирач Влошки И 1Pc Микрофибер Чистење Влошки, Пена полски

DEN 1919.76
Количината на стоката

Долготрајни Германија Пена:Премиер квалитет сунѓерот подлога, свитливи, перат и еднократно.Се користи за сите видови на обвивка шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија.И за автомобили auto детали полирање.Тоа трае 5 автомобили полирање или повеќе.Тоа е перат, обновливи и издржливи.Никогаш не се распадне под висок стриже сили генерирани од страна на ОБВИНИТЕЛ или RO полирач.Висок квалитет на Кука & Јамка Backer има на поддршка плоча stably.Станува збор за комбинација & Полирање & Шанса во 1 сет◆ Донесе вашиот автомобил назад кон сјајна!Одлична за отстранување на сонцето злоупотреба, автомобил гребнатини, носи светла и др.Зелена и Жолта станува збор за комбинација на подлога погоден за отстранување на оксидација слој и умерени до светлината на гребнатини.Портокалови и Сини полирање подлога за отстранување на сонцето злоупотреба и се вртат маска.Црвена подлога за доработка и шанса.ШИРОКА ПРИМЕНА : се Користи за шанса, полирање, запечатување и чистење на различни премази за да се подобри нивната текстура.Одлично за автомобил и мотор полирање.И Полирање Влошки се исто така погоден за користење на двете и мебел.Полирање и шанса вашиот автомобил и мебел редовно може да се заштити површината на вашиот автомобил во кратко време и да ги направи имајте убав изглед.Се користи за производство на електрична бафер како што е Двојна Акција Rotatory Полирач, Случаен Орбитал Сандер и Други Полирач.НАПРЕДНИ ПРОИЗВОДНА ТЕХНОЛОГИЈА:Мека и парична казна изработка, не ја оштетува површината, перат и да се заштедат пари.Тие се лесни и навистина лесно да се соберат.Постојат пет различни бои на сунѓерот подлога, Цврстина : Зелена>Жолта>Портокал>Сина> Црвена, ефикасни резултати и полирање на најтешките места.и тоа има пошироко компатибилност за повеќето тип на соединенија споредуваат со други форма на влошки.Микрофибер Завршувањето Диск за Финиш полски да се Отстрани Восок и Соединение.МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ & ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ: Овие полирање сунѓери се обновливи и може да се мијат со ладна вода по употреба.Тие може да се користи на пневматски полирање машини и електрични машини за полирање.Ако постојат проблеми со квалитетот со нашите полирање на сунѓери, pelase контактирајте со нас за целосна наплата или слободна замена.

R

Слични производи