.

.

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм E2LS4 Срцето Cabochon База Празно

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм E2LS4 Срцето Cabochon База Празно

DEN 3182.88
Количината на стоката

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм E2 LS4 Срцето Cabochon База на Празно.Големина : Уво Пад : Години : 32x36mm(1 17/64"x1 27/64"),Внатрешен : 25x25mm(1"x1"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм E2 LS4 Срцето Cabochon База на Празно.

R

Слични производи