.

.

WERTYU Железо Одбор Пеглање Одбор со Двојна употреба Виткање Дома Скала Пеглање Одбор со Железо Полица

WERTYU Железо Одбор Пеглање Одбор со Двојна употреба Виткање Дома Скала Пеглање Одбор со Железо Полица

DEN 1982.40
Количината на стоката

ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ, ЛЕСНИ за СКЛАДИРАЊЕ, чување ЗАКЛУЧУВАЊЕ лесни помалку лесно да се носат и однесе секаде каде што е потребно, тоа укината речиси рамна да зачувате простор за складирање, чување заклучување го чува затворена безбедно, така што не ќе се отвори случајно тоа' s вистинската големина на чување во вашата спална соба плакарот, перење соба, или ученичкиот дом.Толку Издржливи : тешки пеглање одбор покрие со дебел соочи не се лесно да се движи или да горат; долготраен и дополнителна тешка.Рефлексивни Топлина : на силиконски површината на капакот се одразува на топлина на железо за да помогне да се постигне навремено слободни облека во дел од времето; употреба на топлина за безбедно површини.Мулти - функција скала пеглање одбор, 3 секунди прекинувач, скала+ пеглање одбор, мулти - цел скала.Висока температура отпорни крпа маска, сеопфатна анти - scalding крпа маска, висока температура отпор и лесно да се чисти.Вграден - во железо остатокот растера топлина додека вашиот железо или пареа железо не е во употреба и вклучува закачалка слотови да се користи како сушење решетката за вашиот свежо притисне облека.Челик - топ пеглање одбори изграден да трае за сите ваши облека потреби.Име : пеглање board Material : крпа површина + железо pipe Size : како што е прикажано Грб рек класификација : подот type Performance : лесен за складирање и чување, флексибилна употреба.Материјал : 100% памук Внатрешна лагер : анти - scalding пламен - retardant игла - удирани со тупаници cotton Note : Постои мала грешка во прирачник за мерење, која е предмет на вистинскиот производ.

R

Слични производи