.

.

MRTREUP Помине Rhinestones Комплет,3830PCS Мулти-Форма Денот на Вљубените Црвено Помине Уметност Rhinestones Рамен Грб Помине Накит за Помине Уметност DIY Занаети Телефони, Облека, Н

MRTREUP Помине Rhinestones Комплет,3830PCS Мулти-Форма Денот на Вљубените Црвено Помине Уметност Rhinestones

DEN 791.76
Количината на стоката

Ноктите Rhinestones Комплет: Постојат 20 различни стилови на 3 D помине уметност rhinestones, вклучувајќи и 6 различни големини на круг rhinestones и 14 различни форми на 3840 црвени кристали.Производот доаѓа со Професионална Кристал Берач Пен, која е лесно да се натопи кристали.Лесен за употреба и носат : Секој стил е индивидуално спакувани во една мала торба, спакувани во различни мрежи, да се осигура дека ноктите додатоци нема да се меша кога тие ќе пристигнат, и лесно можете да изберете стил сакате.Високо-квалитетни материјали : ноктите камења се направени од високо-квалитет на стаклото, кое е многу тешко и не е лесно да се кршат.Површината на кристал е светла и може да има долга-трајни искра и светлината.Моден : површината на кристал е светла, како одраз на црвена боја, под светлината, со пенливи ефект, правење на вашиот ноктите поубаво, блескави и око-фаќање.Широко се Користи : Погоден за подарок за пријатели, семејство и љубовници.Тоа е исто така се користи во професионални помине салони.DIY кристали се многу лесни, рамни назад кристали можат лесно да се применат и на природни или вештачки нокти, погоден за почетници во помине уметност.Тоа исто така може да се користи за декорација на облека, чанти и накит.MRTREUP Помине Rhinestones Комплет вклучува три различни бои на ноктите уметност rhinestones, од кои секоја е 20 различни форми на rhinestones.Можете да ги користите овие нокти Rhinestones да декорирате вашиот ноктите или телефон случаи, занаети, книги, шишиња, чевли, високи потпетици и капи DIY декорација. 6 различни големини на AB круг Помине Кристал Rhinestones(Целосно за 3840 PCS). 14 различни форми на rhinestones.(25 ПАРЧИЊА ОД секој облик, целосно околу 350 КОМПЈУТЕРИ).Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти; Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите со лепак.Тогаш лек под УВ/LED светилка за 60-90 секунди.

R

Слични производи