.

.

Samsung Галакси A52 S-Погледнете Паричник Маска, Бела

Samsung Галакси A52 S-Погледнете Паричник Маска, Бела

DEN 857.52
Количината на стоката

Контрола со леснотија : Со јасна мини прозорецот и smart sensor, Галакси A52 5 G S Погледнете Паричник Покрие ви овозможува лесно да примате повици, да ги видите известувањата, и да ги користите другите клучни функции, без дури и отворање на капакот.Потенок дизајн : случајот е тенок профил и лесни материјали се осигура дека ергономски дизајн на вашиот телефон е непречено, па можете да се држат за неа удобно.Дизајниран за да се заштитат : Snap во случај дека штити од сите страни.Тоа сигурно го држи вашиот телефон за да се покрие назад, додека во прилог пред размавта спречува екран гребнатини кога во вашата торба или џеб.Чувајте го корисна : Галакси A52 S Погледнете Паричник Покрие карактеристики скриена внатре во џеб да погодно го носат на вашиот склопот на картички на дневна основа.Со Samsung Galaxy A52 5 G S Погледнете Паричник Маска, допрете го и допрете за да го контролирате вашиот телефон, дури и без отворање на телефонот случај.Одговори на дојдовни телефонски повици, аларми и настани дури и додека се уште заштита на екранот.Со помал профил дизајн, времето и известувањата се само еден поглед од далеку.Samsung Галакси A52 5 G S Погледнете Паричник Покрие карактеристики скриена внатре во џеб да погодно го носат на вашиот склопот на картички на дневна основа.

R

Слични производи