.

.

SHAONANSHI Лабава Длабоко Бран Headband Перика 30 Инчен Headband Перика Човечка Коса, Перики за Црна Жена Не Гел Бразилецот Коса (Бои : Црна, Големина : 30inches)

SHAONANSHI Лабава Длабоко Бран Headband Перика 30 Инчен Headband Перика Човечка Коса, Перики за Црна Жена Не

DEN 1970.40
Количината на стоката

[Удобно бран headband перика] : еластичен мраз свила headband е мека и удобна, така и на долг синтетички перика без лепак е погоден за лица со осетлива кожа. [Моден Тренд] : совршена комбинација од свила шамија и перика, може да се покаже женски убавина.Ова сигурно ќе стане најнов моден тренд. [Удобен и заштеда на време] : Не е еластична мраз свила headband Велкро дизајн околу headband перика, која може да се носи директно, а инсталацијата е едноставна, без комплицирани чекори. [Губење на Квалитетот] : На headband перика е направен од високо-квалитет синтетички влакна, мазна и мека, без tangles, помалку вирусот, и може да се бојадиса и загрева.Точка Име : Headband Wig Hair Материјал : 100% перика без glue Quality : Здрава, Удобност, Меки, Кожни Пријателски, Природни, како Свој Hair Occasion : Daily Use, Работа, Забава ,Познати личности, Свадба, Роденден, Податоци, Дипломирањето, на Вљубените, Подарок за Пријатели итн.

R

Слични производи