.

.

Поларните Опрема Активни Патување Кригла 420ml Црна, 450ml

Поларните Опрема Активни Патување Кригла 420ml Црна, 450ml

DEN 546.72
Количината на стоката

Производителот гаранција може да не се применува.Двојно ѕидови изолација.Погодни за топли и ладни пијалоци.Притиснете го копчето отвори/затвори пиење капа.Капацитет 450ml.Одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците.Опис на производот Овој висок квалитет на Поларните Опрема патување гимнастик со одржите вашиот омилен пијалак пријатна и безбедна каде и да одите.Карактеристики Двоен ѕид изолација и притиснете надолу се отвори/затвори пијат капа.Совршен за освежување на оди на!произведени со супериорен квалитет, од нерѓосувачки челик со пластична внатрешниот ѕид.Сет Содржи : 1 x патување гимнастик.

R

Слични производи