.

.

Mikasa Stanton 2-Парче Stainles Челик Торта Set

Mikasa Stanton 2-Парче Stainles Челик Торта Set

DEN 1127.76
Количината на стоката

Оваа 2-парче пита/торта set вклучува 1 пита сервер и 1 торта нож.Идеален за сечење и служат пити, колачи и лесно.Висок квалитет 18/10 нерѓосувачки челик изградба противи ' рѓа и да се залага да се години на употреба во вашата кујна или трпезарија.Го прави совршен подарок за свадби и годишнини.Сетот доаѓа во симпатична подарок кутија обликувани како едно парче торта.Оваа flatware е целосно машина за миење садови безбедно за лесно расчистување, и никогаш не треба полирање.Mikasa Stanton огледало заврши flatware нуди современ стил се справува со чисти линии и елегантно разгореа база на кои ќе се направи впечатлив прилог на вашиот јадење искуство.Оваа 2-парче пита/торта set вклучува 1 пита сервер и 1 торта нож.Идеален за сечење и служат пити, колачи и лесно.Висок квалитет 18/10 нерѓосувачки челик изградба противи ' рѓа и да се залага да се години на употреба во вашата кујна или трпезарија.Овој производ вклучува во животот се ограничени производителот.Го прави совршен подарок за свадби и годишнини.Сетот доаѓа во симпатична подарок кутија обликувани како едно парче торта.Оваа flatware е целосно машина за миење садови безбедно за лесно расчистување, и никогаш не треба полирање.Mikasa dinnerware поставува и flatware имаат многу опции за да го направи вашиот јадење искуство совршен.Дали ви се допаѓа класичен изглед, или модерен пресврт, Mikasa има поставува дека ќе донесе на вашата маса за живот.Mikasa 5 Парче Место На Поставување Dinnerware Сет, Сребро Кварц.Елегантни кварц бендови форма на дебел граница околу рамката на секоја чиста бела парче, создавање на око-фаќање на speckle ефектот кој го подобрува нејзиниот изглед со живописни, рефлексивни сјај.Platinum линија бендови се создаде елегантен граници околу благо заоблени агли и упад рабови.Mikasa 4 Парче Место На Поставување Dinnerware Сет, Мартина.Platinum линија бендови се создаде елегантен граници околу благо заоблени агли и упад рабови.Рака мие само, овој сет е не се препорачува за употреба во микробранова печка.

R

Слични производи