.

.

АГИ Производи 6 Литри Виси Портата Внесувач

АГИ Производи 6 Литри Виси Портата Внесувач

DEN 1442.40
Количината на стоката

Направени од УВ Stabalized Висока густина Полиетилен.Една Година Произведува Гаранција.Достапни во Црна, Сина, Сива, Зелена и Црвена. 19"L x 23"W x 15"H. Направени од УВ Стабилизира Висока Густина Полиетилен АГИ Портата задолжени за хранење телиња се изградени минатата сезона по сезона.На Мала Врата Фидер има 6 литри капацитет и може да биде погодно да се искористи во ограничен простор.Димензии : 19"Lx23"Wx15"Ж. На мала врата задолжени за хранење телиња се достапни во Црна, Црвена, Зелена, Сива и Сина боја и се со Една Година Гаранција.

R

Слични производи