.

.

Synvy за Приватност Екран Заштитник, Компатибилен со Dell U3419 / U3419W 34 Прикажи ги Следи Анти Шпионски Филм Заштитници [Не Калено Стакло]

Synvy за Приватност Екран Заштитник, Компатибилен со Dell U3419 / U3419W 34 Прикажи ги Следи Анти Шпионски Филм

DEN 479.76
Количината на стоката

★[Не Калено Стакло] ве Молиме имајте во предвид дека ова заштитник Не е Калено Стакло,но TPU Мека Филм. ★[Анти-Шпионски] Екран се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот,чува вашите лични, приватни, и чувствителна информација скриени од непознати лица. ★[Отпорен на гребење] Заштитник да може ефективно да го заштитите вашиот телефон од несакани scuffs и гребнатини со нож, копчиња и некои други хард супстанции. ★[Лесна инсталација] 4 H Цврстина со 100% Меур-Free Adhesives за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети. ★ Ова приватност покрие ќе потемни сликата за да се спречи peeking очи во близина на вас,треба да ги вклучите вашиот уред display brightness up кога го користите.

R

Слични производи