.

.

Трим-Lok Гумени Цевки Печат – .276 надворешен Дијаметар, .206 Внатре Дијаметар, 25' Должина – Затворен Мобилен EPDM Пена Цевки – Идеален Вратата и Прозорецот Временски Печ?

Трим-Lok Гумени Цевки Печат – .276 надворешен Дијаметар, .206 Внатре Дијаметар, 25' Должина – Затворен Мобилен

DEN 432.48
Количината на стоката

ИЗДРЖЛИВИ EPDM ПЕНА ГУМА : Трим-Lok гумени цевки се дави од бучава, со кој се елиминира вибрации, и ги заштитува вашето возило, брод, или дома од надворешни елементи.ВРЕМЕТО-ОТПОРНИ : Овој круг шупливи пена цевки обезбедува одлична отпорност на апсорпција на вода, озон, сончева светлина стареење, ниска температура и компресија се поставени така може да се самоуверено се инсталира во различни апликации.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Едноставно исечете вашиот Трим-Lok тенок ѕид гумени цевки до посакуваната должина со ножици или нож, и тоа ќе се создаде еден лесен-за-затворете печат кој одговара на вашиот специфична апликација.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Ова специјално формулиран пена гума цевки работи на морски, автомобилот, и дома случаи – обезбедување на врата, прозорец, и отворот заптивки за автомобили, камиони, RVs, приколки, бродови, и многу повеќе!.РАЗЛИЧНИ ДИМЕНЗИИ И ГОЛЕМИНИ : Со различни димензии на располагање, можете да ја пронајдете вистинската големина за да се примени специјално за вашата работа.Оваа црна пена цевки мерки . 276" Надворешен Дијаметар, . 206" Внатре Дијаметар, и 25' Должина.Гумени Печати создаде еден лесен-за-затворете печат против прашина, бучава и вибрации.Намалување на должината со ножици или нож.

R

Слични производи