.

.

Samsung Галакси A71 5G (128GB, 6GB) 6.7 AMOLED+, Кученце 765G, 4500mAh Батеријата, Глобалната 5G Volte GSM AT&T Отклучен (T-Mobile, Метро, Директно Разговор) A716U (Призма Коцка Црн)(Обновена)

Samsung Галакси A71 5G (128GB, 6GB) 6.7 AMOLED+, Кученце 765G, 4500mAh Батеријата, Глобалната 5G Volte GSM AT&T

DEN 1243.20
Количината на стоката

Обновено на Производот : на подготвеност 2Г GSM : 850, 900, 1800, 1900 MHz; 3 G UMTS : B1(2100), Б2(1900), Б4(AWS), B5(850), Б8(900); 4 G LTE : B1(2100), Б2(1900), Б3(1800), Б4(AWS), B5(850), B7(2600), Б12(700), B13(700), Б14(700), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B29(700), B30(2300), B66(AWS-3), B71(600); 5 G : N2(1900), N5(850), N66(AWS-3). 6.7" Super AMOLED Plus Екран FHD+, 1080 x 2400 пиксели, 20 : 9 сооднос, Андроид 10.0, Еден UI 2, слободна SIM (Нано-SIM), Под Екранот Отпечаток. 128 GB ROM, 6 GB RAM меморија, Micro SD (До 512 GB), Qualcomm 7250 (Кученце 765 G), Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A77 & 6x1.8 GHz Cortex A55).Задна Камера - 64 ПРАТЕНИЦИ (F1.8) + 12 MP (F2.2) + 5 MP (F2.4) + 5 MP (F2.2), Пред Камера - 32 ПРАТЕНИК (F2.2), 3.5 милиметарски Џек : Да, 4500 m Ah Батерија.AT&T Отклучен Верзија.Компатибилен со Повеќето GSM Оператори како Т-Мобиле, AT&T, Metro PCS, итн.НЕ ќе работат со CDMA Превозници, како што се Verizon, Спринт.Галакси 5 G за everyone5 G мрежи се одвиваат уред брзина на ум-дува нови височини, и тоа никогаш не било подобро време да се истражуваат можностите.Со Галакси 5 G, вашиот телефон може да го симнете 4 K филмови во прашање на секунди.Уживаат во лесна, во реално-време поврзаност и оставете заостануваат пати во прав.Поголем.Посветла.Bolder.Исклучителна јасност и богати детали скок исклучите оваа масивна 6.7" Super AMOLED+ Бесконечност Екранот.3 Својот раб до раб на екранот станува заситени со боја и драматичен контраст, издигнувајќи вашата забава да на следното ниво.Моќ за да се задржи going Scroll, брзо и споделување на повеќе со долготрајни, брзо полнење на батеријата.Мазна, стабилна shots You може да се земе неверојатно јасни, ultra HD квалитет на видео на кои се движат брзо акција додека сте во движење.Нејзината стабилност функција го прави фотографии и видеа изгледаат супер мазна со минимални blur.Продавница more Store дури и повеќе фотографии и апликации без да се грижите.Можете да го прошират 128 GB база на складирање до 1 TB со micro SD картичка.Сигурно со едно touch Securely го отклучите вашиот телефон со само еден допир, благодарение на екранот сензор за отпечатоци.Не гледаш натпревари со вашиот екран или комплицирано потребните кодови за пристап.Про-одделение снимки со tap Shoot професионални одделение фотографии и видеа со A71 5 G е quad леќи на камерата.Пука еп пејзажи, драматични пејсажи, и супер јасна и стабилна видеа.Со 64 MP главни леќи, ќе фати сите убави детали, онака како што ги гледам.

R

Слични производи