.

.

Bumkins Водоотпорен Перење Торба, Средни, Се Зголеми Шари

Bumkins Водоотпорен Перење Торба, Средни, Се Зголеми Шари

DEN 626.64
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПВЦ, phthalate, BPA и винил слободни.Направени од bumkins заштитен водоотпорен материјал.Drawstring и cordlock.Машина перат.Од Производителот Овие издржлив, лесен водоотпорен перница обезбедуваме совршен дамка и мирис отпорни на опција за чување на soiled пелени или облека.Тие се еден модерен и функционален прилог на било расадник или перење соба.

R

Слични производи