.

.

Заврши Нокти 3/4-Инчен x 16 Мерач Поцинкуван Директно Заврши Нокти (2,500 на бокс)

Заврши Нокти 3/4-Инчен x 16 Мерач Поцинкуван Директно Заврши Нокти (2,500 на бокс)

DEN 582.00
Количината на стоката

3/4" поцинкуван заврши нокти 16 мерач се вклопува ЗАВРШИ НОКТИ оружје од страна на Hitachi, Paslode, Duofast , Портер Кабел, Senco. 3/4" поцинкуван заврши нокти 16 мерач одговара на сите Воздух Алатка брендови, наменети за 16 Измери Директно Заврши Нокти 2,500 По Кутија Голема за да се заврши работата, и повеќе Electrogalvanized заврши помага да се спротивстави на корозија и ' рѓа,.

R

Слични производи