.

.

ONWRACE Styrofoam Манекен Главата, Перика на Главата Стои, Перика на Главата Екранот Пена Главата, Пена Женски Човекови Главата Долг Врат Манекен Перика Шапка Очила Екрано?

ONWRACE Styrofoam Манекен Главата, Перика на Главата Стои, Перика на Главата Екранот Пена Главата, Пена Женски

DEN 213.12
Количината на стоката

Може да се користи за прикажување на шапка, перики, наочари, итн.Има перики и други коса парчиња за дополнителна заштита додека не е во употреба.На перика на главата застане е многу погодна за чување и прикажување на лицето крпи, капи, перики, наочари, слушалки, corollas, итн.безбедно во вертикална положба.Овој манекен главата е специјално дизајниран за фризери или салони.Платно блок е професионално дизајнирана според обликот на човечката глава.Вие не треба грижите за вашиот перика надвор од форма, може да се стават игли и задржете перики лесно.Дали вашиот перика е долг, краток или среден должина, кадрави, брановидни или директно, на манекен главата е идеална платформа за стилизирање круни во совршена форма!.Спецификации : Може да се користи за прикажување на шапка, перики, наочари, итн.Има перики и други коса парчиња за дополнителна заштита додека не е во употреба.Совршен за бизнис употреба.Тип : Раководител Model Material : Foam Features : Женски Модел, Перика Екранот, Долго Neck Height : 46cm/18.11" (Прибл.)Шефот на Турнеја : 55cm/21.65" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Главата Модел.

R

Слични производи