.

.

А & L Мебел Кралската Англиски Едрилица, Сиви Дамки

А & L Мебел Кралската Англиски Едрилица, Сиви Дамки

DEN 7495.20
Количината на стоката

Оваа едрилица ќе се облекуваат било тремот или патио.Рачно изработени во САД.Западен Црвено cedar.Додадете weatherproofed Перница и го испраќаат со едрилица.Внатре Седиште 45"W 18"D 17"H, Назад 24"H, надвор 52"W 27"Д 41"Х. Amish занаетчии, посветуваат големо внимание на секој детаљ, што резултира во убава и безвременски мебел.Amish woodworkers изберете секој парче од дрво за своето жито и други индивидуални карактеристики, и овие карактеристики се истакнати, така што нема две парчиња на мебел се уште идентични.Направен во срцето на Пенсилванија од овие посветени работници, секое парче на и л е мебел е сигурен да стане богатство преданија за вашето семејство.

R

Слични производи