.

.

Reebok Работа на Жените Ketee RB164 Атлетик Безбедносни Чевли

Reebok Работа на Жените Ketee RB164 Атлетик Безбедносни Чевли

DEN 1236.00
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа/Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1.5".Платформа мерки околу 0.75".Челик пети.Номинална F2413-05 Електрични Опасности Outsole.На масло и се лизга-отпорни.Reebok е класичен патики изглед е исполнет со worksite-подготвени карактеристики.Reebok Работа RB164 Ketee челик пети атлетски крос тренер со електрични опасности заштита и отстранлив ЕВА перница вметнете со сунѓер гумена пета оптоварување дека ги исполнува ASTM F2413 тестирање стандарди.Инспириран од врвни спортисти, но дизајнирани се за напорниот работен професионални, Reebok обезбедува на атлетските перформанси технологии во секој Reebok безбедносни чевли.Reebok атлетик безбедносни чевли се лесни, флексибилни, удобни и погодни за тешки работни места.Одговара за начинот на работа.Reebok е посветена да биде изведено на инспиративен и овозможување на атлетските перформанси и достигнување преку иновативен дизајн на производот.На Reebok бренд поттикнува континуирано извршување на фитнес и благосостојба.Reebok оспособува луѓето да се одговара на..погодни за живот.Warson Брендови, ексклузивни стекнувачот за Reebok мерки за заштита при работа и должност/униформа обувки, е проширување на Reebok репутација за атлетските перформанси, комфор и фитнес во работно место : на работно место, со една фабрика и во областа.

R

Слични производи