.

.

Линеарни 212ILM-BZ ДОО Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето е Отпорен на Тастатурата, Бронза, 1.71 Ширина, 6.48 Висина

Линеарни 212ILM-BZ ДОО Внатрешна/Надворешна Mullion Планината Времето е Отпорен на Тастатурата, Бронза, 1.71

DEN 1015.92
Количината на стоката

Практичноста на вградени во вратата функција со мпм е елегантен дизајн го прават лесен избор за влез инсталации.Секој од мпм keypads имаат електроника conformal обложени во текот на процесот на производство, за да се обезбеди зголемена примена флексибилност.Достапни во Алуминиумски или Бакарни.Елегантно дизајниран 212i LM-АЛ позадинско осветлување тастатурата е погодна за внатрешна и надворешна инсталации.На мпм тастатурата месеци директно да mullion вратата рамки или повеќето рамни површини без backbox потребно.

R

Слични производи