.

.

50 Пара Уво Капка Конектор Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм S8MR3

50 Пара Уво Капка Конектор Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм S8MR3

DEN 671.52
Количината на стоката

50 Пара Уво Капка Конектор Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм S8 MR3. Големина : Уво Пад : 18 x 21mm (0.71" x 0.83"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Уво Капка Конектор Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм S8 MR3.

R

Слични производи