.

.

Wiggins Чипка Пред Перики Човечка Коса 5х5 Затворање Перика P4/27 Нагласи Тело Бран Затворање Перика Темно Кафеава боја на Мед Русокоса Ombre Боја Пред Извлечен Косата со Бе

Wiggins Чипка Пред Перики Човечка Коса 5х5 Затворање Перика P4/27 Нагласи Тело Бран Затворање Перика Темно Кафеава

DEN 5577.36
Количината на стоката

【ТОПЛА НАГЛАСИ ПЕРИКА】Ова се потенцира чипка пред перика е темно кафеава боја на мед русокоса balayage боја перика, изработени од 100% човечка коса на снопови и 5х5 чипка затворање.Најпопуларниот и луксузен коса, се направи да се издвоите од сестрите.Одлично за секојдневно носење, одмор, забава и модни ревии.Нова Коса Нов Изглед, Најдете Го Вашиот Уникатен Убавина Тука!. 【5Х5 ЗАТВОРАЊЕ ПЕРИКА】Совршен природен косата со доволно бебе косата, што ја прави илузија дека косата расте од вашиот скалп. 5 инчи, чипка преку челото и на грбот, подлабоко разделба простор, помалку штетна за носителите е косата, реални, повеќе прифатлива и заштеда на време.Совршен затворање перика за вас!. 【ВРВЕН КВАЛИТЕТ】100% човечка коса за црна жените; Целосна cuticle усогласени, без пролевање и метежот-бесплатно со редовно одржување, природен и здрав; Може да биде завиткан, обоена Просечната големина; 150% густина; Мека, трајни чипка; Дише еластична нето капа; Три чешли & две прилагодливи ремени во внатрешноста за побезбедна & удобност одговара, подготвени да го инсталирате. 【ЦЕЛ & ПАКЕТ】1 Парче со Сатен Коса Складирање Торба и неколку други случаен избор на подароци, како што се трепките, перика капи, edge четка, edge врска шамија и така натаму.Брза испорака.Нема причина да се вратат колку што косата во оригиналната состојба. 【ПОСВЕТЕН УСЛУГА】24 часа услуги на клиентите секогаш тука за вас.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми во најкусо време.Ви посакувам среќен шопинг во Wiggins Коса, најдобро : -).Wiggins Чипка Пред Перики Човечка Коса 5х5 Затворање Перика P4/27 Нагласи Тело Бран Затворање Перика Темно Кафеава боја на Мед Русокоса Ombre Боја Пред Извлечен Косата со Бебе Коса 150% Густина Бренд Име : Wiggins Губење на Косата Тип : 100% Човечка Коса Косата Текстура : Тело Бран 5х5 Затворање Перика Боја на Коса : #P4/27 Нагласи Чипка Материјал : Швајцарската Тантела (Чипка може да биде обоена во текот на процесот на боење) Точка по Пакет : 1 Парче, со некои внимателен подароци, како работ четка, edge врска шамија, капа нето и трепките.Сите предмети се спакувани во обновливи големи сатен складирање торба.Карактеристики : Пред Извлечен Природни Косата со Бебе Коса, Може да се restyled, Може да се бојадиса Време на Испорака : FBA Брза Испорака Политика на Враќање : од 30 Дена Гаранција за Враќање.

R

Слични производи