.

.

Акустична Аудио со Goldwood Bluetooth 2.1 Звучници Систем со LED Светло Дисплеј, USB и SD Картичката Влезови, Далечински Контрола - AA2108 Црна

Акустична Аудио со Goldwood Bluetooth 2.1 Звучници Систем со LED Светло Дисплеј, USB и SD Картичката Влезови,

DEN 813.12
Количината на стоката

ЛЕСНО BLUETOOTH СПАРУВАЊЕ : Нашата 2.1 звучници систем може лесно да се поврзете со вашиот паметен телефон, компјутер, лаптоп или MP3 плеер или брзо поврзете се со вклучени 3.5 mm аудио кабел.LED ОСВЕТЛЕН ЗВУК : Карактеристики интегрирана моќност засилувач со 140 w на моќта со мулти-боја ДОВЕДЕ под woofer светла; Користите нашата целосна функција на далечинскиот управувач за да ја прилагодите јачината, песна за избор или промена на аудио влезови.ОДЛИЧНО ЗА ДОМА ЗАБАВА : Користете го нашиот звук опрема за кога-гледате вашите омилени ТВ емисии, за филмски ноќи дома со семејството, или за игри на вашиот компјутер, или за слушање музика на вашиот MP3 плеер.СИСТЕМСКИ побарувања : Нашиот систем е компатибилен со било кој стандарден 3.5 millimeter слушалки или РКА стерео аудио излези, и карактеристики на стандардот НИ 110 V ѕиден приклучок.ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : Акустична Аудио со Goldwood AA2108 напојува subwoofer говорник, 2 пасивни жичен сателитски звучници, целосна функција далечински управувач, 4.5 нога 3.5 millimeter да РКА кабел и упатство за ракување.

R

Слични производи