.

.

RESTEK 22028 Супер Чисти Ултра-Висок Капацитет Влага Филтер

RESTEK 22028 Супер Чисти Ултра-Висок Капацитет Влага Филтер

DEN 1159.20
Количината на стоката

10 5/8" x 1 3/4" големина.Ултра-висок капацитет.Се продава во секоја од нив.RESTEK Супер чисти ултра-висок капацитет влага филтер касети функција лесен-за-читање индикатори.Индикаторот Кодот е прикажано на секоја стапица, па не постои конфузија за одредување кога стапица треба да биде заменет.

R

Слични производи