.

.

25CM SMA Кабел SMA Машки Десен Агол да се SMA Женски RF Coax Pigtail Кабел Жица RG316 Конектор Адаптер

25CM SMA Кабел SMA Машки Десен Агол да се SMA Женски RF Coax Pigtail Кабел Жица RG316 Конектор Адаптер

DEN 2232.00
Количината на стоката

1. Кабел SMA Машки десен агол Да се SMA Женски RF Coax Pigtail Кабел RG316. 2. Овој кабел се користи за безжични комуникациски систем, податоци за опремата-пренос на податоци и сл.Спецификации : . 1. Конектори материјал : Злато Позлатен. 2. Кабелот тип : RF Кабел Собранието. 1. Кабел SMA Машки десен агол Да се SMA Женски RF Coax Pigtail Кабел RG3162. Овој кабел се користи за безжични комуникациски систем, податоци за опремата-пренос на податоци и etc Specifications : 1. Конектори материјал : Злато Plated2. Кабелот тип : RF Кабел Assembly3. Кабел Должина : 25cm4. Отпорност : 50Ω Пакет се вклучени : 1 x Кабел SMA Машки десен агол Да се Женски Детали Слики : .

R

Слични производи