.

.

Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати Ручек Кеси Унисекс Изолирани Ручек Кутија Кулер Оброк Првично Ручек Организатор Кутија

Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати Ручек Кеси Унисекс Изолирани Ручек Кутија Кулер Оброк Првично

DEN 325.20
Количината на стоката

Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати Lunchbag направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина (100% полиестер).Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати ручек торба е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија.Тоа може да се задржи вашата храна ладно или топло околу 4 часа.Тоа може да се направи вашата храна свежа и вкусна.Тоа ќе биде подобро да се замрзне со ice pack и новак.Тоа е целосно функционална, лесно да се одржува и опремени со предниот џеб за чување на садови и на страна мрежа џеб за задржување на пијалоци.многу совршен за пакување на храна и садовите за складирање кога сте во работа, канцеларија, училиште, болница, плажа, патување, викенд пикник, кампување, планинарење, риболов, велосипедизам и др.Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати персоналните прилагодување, што те прави единствена.Lunchbag исто така добар идеален подарок избор за пријатели, членови на семејството, љубовник или колеги.Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати lunchbag е една од главните џеб со zippered мрежа џеб внатре.Сурфање surf тематските со буквален за мрежа фати ручек торба е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина и дебела алуминиумска фолија.Тоа може да се задржи вашата храна ладно или топло околу 4 часа.Тоа може да се направи вашата храна свежа и вкусна.Тоа ќе биде подобро да се замрзне со ice pack и новак.Водоотпорен, влага-доказ, дише и носат-отпорни.Мала тежина, дебела рачка, надградена верзија на носат-отпорни, мазна патент, лесен за чистење.Може да се стави мобилни телефони, паричници, копчиња, картички, полначи, мали салфетки и сите други мали нешта во овој 8x5 инчен пред џеб.Лесен за употреба како ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.На унисекс ручек кеса не е само погодна за работа и универзитетот, но, исто така, погодна за активности на отворено како што риболов, пешачењето, и сл.Можете да го однесе до канцеларијата, ден патувања, плажи и спортски.Или пак здрави закуски за семејството или уживате во пријатна недела пикник.Рака мие, нема машина за миење, без пеглање, не белење, издржливи.

R

Слични производи