.

.

PSBM Сина Водат Заврши, 16 Пакет, 18 Инчен x 1500 Метри, 63 Колосек, Пластични Држат Темна Боја Рака се Водат Филм на Ролни за Пакување се Движат Пакување Палети

PSBM Сина Водат Заврши, 16 Пакет, 18 Инчен x 1500 Метри, 63 Колосек, Пластични Држат Темна Боја Рака се Водат

DEN 2380.80
Количината на стоката

ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - рашири филм заврши е направен од 63 мерач дебелина материјал кој е исклучително издржлив и пункција отпорни.АВТО–МОНОТЕИЗАМ - филмот заврши држи до себе се понуди подобро се држат, осигурај се да трае низ сите ваши пакување, се движат, транспорт и чување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - темно обоени рашири филм го прави полесно и побрзо кога занимаваат пакети или поголеми предмети.ЗАДРЖУВА ПРЕДМЕТИ - Се држат пластични завиткајте ги штити вашите производи од прашина или дамки, штитови мебел од гребнатини, scuffs и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - делот заврши е совршен за безбедно обезбедување на сите видови на предмети, како што се мебел, кутии, магацински залихи, па дури и чудни облик на објекти.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Отпорни на punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети, живи и здрави, додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Боја Рака Заврши : Боја рака заврши е одличен за заштита и занимаваат предмети.Нашите боја заврши може да биде корисно како тоа може да помогне да се обезбеди лесна идентификација, производ кодирање и датира и целокупната повеќе атрактивен изглед.Ова, исто така, ќе обезбеди отпор против солзи и punctures и ги штити од мали штети и елементи како што се прав и на влага.Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Објектот Спецификации : ● Мерач Дебелина : 63 Колосек. ● 3" јадрото со дијаметар. ● Боја : Сина. ● Една страна се држат квалитет—чувари пратки од заклучување заедно за време на транзитот. ● Тивка Релаксирање Фрлија Филм. ● Темни Бои скрие Load content. ● Себе-почитување & остатоци слободни кога се применува. ● Заштитни мерки пакети од прашина, нечистотија и влага во врска причини.

R

Слични производи