.

.

LASSKY 7Pcs/set Професионална Шминка Четка Постави Премиум Синтетички Влакна Фондацијата Руменило Concealer Веѓите Сенката за Очи Аглеста четка Усна сочинуваат Четка Со Скл?

LASSKY 7Pcs/set Професионална Шминка Четка Постави Премиум Синтетички Влакна Фондацијата Руменило Concealer

DEN 407.76
Количината на стоката

★Рачно изработени четки направени од премиум синтетички влакна материјали се обезбеди неверојатно допрат и да се почувствуваат.Совршен шминка за полнење за течности, прав, или креми за да се произведе убавото лице и око шминка апликација. ★Не се пролева, Мека и Свиленкаста на допир, четки се густи и во облик на добро.Најдобар четки со широк спектар на алатки за да се потенцира твоите најдобри карактеристики. ★Лесно да се носат и да го користите, Оваа шминка четка поставите користи индустрија е најдобар квалитет на влакно на косата, набиен и корисни.Не дозволувајте вашите пари одат да се потроши повеќе. ★Нашите шминка четка во собата е совршен за почетници, така и професионална шминка уметник. ★100% пари гаранција за враќање кога не сте задоволни.ќе бидат шокирани, бидејќи ние се грижиме само за нашите Клиенти, вие не ќе го жалам се обидува ова, тоа е доста Ризик, затоа што ние ќе им даде вашите пари назад, ако не ви се допаѓа тоа!.Карактеристики на производот : Професионални Козметички Четка Постави е од суштинско значење не само за професионалци, но, исто така, DIY корисници.Сет Содржи : 1. Во Прав Со Четка 2. Аглеста контура 3. Фондацијата Четка 4. Краток Shader 5. Аглеста Засенчување 6. Аглеста Веѓата 7. Усна Четка.

R

Слични производи