.

.

LCHDA Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини 5.4 Инчен, Светкавиот Луксузен Сјај СТП Кожа Флип Folio Стојат Покрие Патент Џеб Жените Чанта со Држачот & Монтажни врвк

LCHDA Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини 5.4 Инчен, Светкавиот Луксузен Сјај СТП Кожа Флип Folio

DEN 479.76
Количината на стоката

Компатибилен Модел : LCHDA bling луксузен сјај СТП кожа флип folio патент џеб чанта покрие магнетни стојат паричникот случај компатибилен со i Phone 12 Мини 5.4 Инчен.Пакетот Вклучува : 1 x Патент Паричникот Случај + 1 x Слободни HD Екран Заштитник.Премиум Материјал : Луксузни синтетички СТП кожа случај е направен од премиум СТП кожен паричник маска за да ги зачувате вашите пари или картички и мека TPU кожата случај се држи вашиот телефон, нудејќи целосна тело за заштита.Bling Сјајот Стил : Солидна боја, со сјајна прави вас и вашиот телефон изгледаат модерно и совршено секој ден.Светкавиот СТП кожа нудат одлична заштита со удобно чувство на допир, на блеска на случајот, не би падне кога ќе допрете.Сјајот луксузни bling faux кожа флип folio паричникот случај со wristlet магнетни предвремени затворање за жени, девојки.Држачот на Паричникот Случај : Флип паричникот случај стил изградена со 3 картичка слотови, 1 страна џеб пари и 1 патент pocke со монтажни рака на рака, па можете да ги носите вашите ID, кредитни и дебитни картички, и пари, монети, без да се земе вашиот паричник со вас.Магнетни Затворање и Потпирачот Функција : Овој телефон случај користи 2 силни магнети и брзо fastener да бидете сигурни дека вашиот телефон се одржува силна, што 3 нивоа на безбедна држи за вашиот телефон.Виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот.На количка за потпирачот функција обезбедува удобен рака-бесплатно гледање искуство.LCHDA Сјајот СТП Кожен Паричник Случај Патент Џеб Жените Чанта со кој се одвојува за врвка за Рака Светкавиот Магнетни Флип Folio Стојат Покрие Компатибилен со i Phone 12 Мини 5.4 Инчен Висок Квалитет Сјајот флип паричникот случај, е направен од премиум синтетички кожа.Лесно да се стави на и исклучување.Прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа, и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Паричникот Случај Стил Премиум синтетичка кожа на целото тело и внатрешни работи материјал.Внатре карактеристики 3 картичка слотови, една ID прозорецот и законот за замрзнување.Флип Folio дизајн за картичка носителите на парични носителот држи картички од фрејмови.Добро Допир се Чувствуваат Обложени заштитна масло ја прави површината сјајни, супер добро допир се чувствуваат.Отпорно на гребење и анти-отпечаток.Безбедна Магнет Силни магнетни затворање држи вашиот телефон цврсто во место.Двојно се обезбеди вашиот телефон, спречување случајно паѓа надвор.Слободна Рака Стојат Изградена-во потпирачот прави повеќе агли на гледање на располагање.Бесплатни вашите раце додека гледањето видеа или разговор на facetime.

R

Слични производи