.

.

GYMEIJYG Качување Нето, Обновливи Плетенка Јаже Мрежи Безбедност на Децата Нето Ѕид Hangings Оркестарот Нето Градина Растенијата Поддршка Пребивање (Боја : Беж-12mm, Големин?

GYMEIJYG Качување Нето, Обновливи Плетенка Јаже Мрежи Безбедност на Децата Нето Ѕид Hangings Оркестарот Нето

DEN 2239.20
Количината на стоката

[Избраниот материјал] безбедносна мрежа е рачно изработени јута ткаени нето-со висок нето површинскиот напон.Двојно игли се рака-плетени мрежи, кои го прават мрежи имаат силно влијание отпор. [Карактеристики] коноп јаже декорација нето има мала еластичност, времето отпорност, отпорност на абење, долг животен век, заштита на животната средина и обезбедување на квалитет. [Безбедност нето] Mesh проред : 10СМ, индивидуализира, трајни безбедност нето нуди безбедна игра средина за децата на оградата. [Употреба место] се Користи во различни сцени, скалите, балкони, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, итн., може да се користи за да се заштити безбедноста на бебињата. [Лесно да се инсталира] Плетенка Јаже Мрежи лесно може да се инсталира или расклопуваат, едноставно со ликвидација и врзување на нето-да било стабилна структура или поддршка. ★Карактеристики на безбедноста нето : рачно изработени, трајни, солза-отпорни, носат-отпорни, без мирис, мултифункционални★Производ за употреба : декорација, виси, качување, партиција★име на Производ : Материјал : jute Rope дебелина : 4/6/8/10/12mm Spacing : 10 CMSize : може да се прилагоди★Пакување вклучува : -1x Climbing Ткаени Јаже★Безбедност потсетување : ве Молиме проверете ја безбедноста нето редовно да се спречи скриени опасности предизвикани од разни надворешни фактори или човечки фактори, и да го замени тоа во време.

R

Слични производи