.

.

Ikan Професионални 17 Инчи Висок Светол Зрак Splitter 70/30 Стакло Teleprompter (PT4700)

Ikan Професионални 17 Инчи Висок Светол Зрак Splitter 70/30 Стакло Teleprompter (PT4700)

DEN 2616.00
Количината на стоката

1000 nit висока светла монитор.Висок квалитет на Американската направени 70/30 зрак splitter стакло.На екранот може да се чита од и до 20 метри.Повеќе камера монтажа опција.Вклучува 1 x Teleprompter База, 1 x Протезата со Стакло, 1 x Teleprompter Аспиратор со Подигање, 1 x Монитор, 1 x AC Адаптер со Мозок, 1 x Prompter Pro Софтвер, 1 x Противтежа, 2 x Д-Прстен 1/4-20 инчи Завртки, 3 x Различна Висина Risers.Ikan е нов професионален teleprompter серија е дизајниран за брзо и лесно поставување за да работат ефикасно во и надвор емитува апликации или професионални студија.На лесни алуминиумски teleprompter има повеќе 3/8-16" и 1/4-20" за монтажа на пиедестал.

R

Слични производи