.

.

Преносни Бебе Черепот Цвет Менување на Подлога за Полнење Тастатурата за да го Промените Пелена Водоотпорен за Патување Девојки и Момчиња Новородените

Преносни Бебе Черепот Цвет Менување на Подлога за Полнење Тастатурата за да го Промените Пелена Водоотпорен

DEN 335.76
Количината на стоката

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење). 2.Големината на Changeing Мат е 27 x 20 инчи со Џеб(можете да ставите пелена во тоа) Двојно Засилен Шевовите. 3. Преносни Changeing Подлога Обезбедува Заштита од Протекување,лесно да се Чисти и да се вади.Каде И Да Одите. 4.Тоа е голем подарок за некоја мајка кога таа носи бебето надвор.или како подарок на некој сакате да одите на патување. 5.Доколку квалитетот е во проблем, можете да разменувате Тоа бесплатно или наплата.Добредојдовте на NYTTT Службен Предводник Продавница Нашата компанија е посветена на производство на високо квалитетни производи,Ако имате било каков проблем со производство, само ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги РЕШИ тоа за вас додека сте ЗАДОВОЛНИ!Карактеристики : Преносни Бебе Менување Рампа, Кога таа патува или во дом ќе му даде голема корист.Едноставна Структура Двојно Засилен Шевовите со Џеб(можете да ставите пелена во тоа) Точка Спецификации : Materiel : Здрава Полиестер Fibre.Net Тежина : 130g Големина : 27(во) L×20(во)В.

R

Слични производи