.

.

Xbopetda Чувствува Куче Корпи За Складирање Кантите Организатор - Пет Материјали За Складирање Кошница(Темно Сива Боја)

Xbopetda Чувствува Куче Корпи За Складирање Кантите Организатор - Пет Материјали За Складирање Кошница(Темно

DEN 959.76
Количината на стоката

1. Еко-Пријателски Материјал - За складирање кошеви се направени од издржлив се Чувствува удобно со чувство на допир, мека за да се спречи ratching.Животната средина и не-токсични,безбедно за Деца и домашни миленици. 2. Симпатична облик - tylish и Функционална кој ќе одговара најмногу на вашиот дом декорација стилови. 3.РАЗНОВРСНА ЗА СЕКОЈА СОБА — Екранот во семејството соба, дете соба, кујна, перење област, бања, спална соба, и повеќе во дом или канцеларија. 4. Чистење : место чисти со благ сапун и вода, или, можеби, рака мие во када. 5. Димензии : (23cm/9in x 32cm/12.5 во).Безбедно и Еко-пријателски : складирање кошница е направен од Мек чувствува материјал ,кој е 100% рачно изработени занаетчиски ,не попуштат дизајн нема штета на деца.Покрај тоа, тоа е рециклираат материјал кој е на животната средина-пријателски.Разноврсна за Секоја Соба-Тоа е разноврсна за било дневна соба, перење област, дете соба, плакар, и повеќе во дом или канцеларија.Трансформира фамилијарна соба, шкаф, или бања со умно организиран постелнина, бебе облека, празник украси, и повеќе.Едноставен и добар изглед складирање кантите ги собере различни стил на домашна декорација, не само практично, туку и како симпатична како уметничко дело, го направите вашиот дом се чувствуваат свежо и ново.НЕГА : издржливи и долготрајни употреба.Ги чистат со влажна крпа.ПреносниОвој пренослив дизајн е лесен и едноставен за транспорт.На рачки обезбеди лесен пристап за кревање и носење.

R

Слични производи