.

.

IDL Пакување ПРО 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Tensioner со Супериорен Држи Моќ – Доволно Здрав и Заптивки за 250 Користи Пр

IDL Пакување ПРО 1 1/4 x 820' Композитни Здрав Мозок Комплет, 3300 lbs Скрши Силата – Најдобар во Класа Tensioner

DEN 17640.00
Количината на стоката

Крајната — здрав комплет со 3-во-1 комбинација алатка која тензии, фоки, и намалувања на рака.Ние го цениме нашите клиенти и само што нудат пакување на производи кои се внимателно избрани и одобрени од страна на нашата пакување експерти.Сигурен и економично решение.ПРО Композитни Здрав Мозок Комплет вклучува : 1 ролна 1 1/4 инчи x 820 метри композитни здрав мозок тек со 3300 lbs скрши силата, 8 инчен x 8 инчен core големина; пакување од 250 тешки-должност 1 1/4 инчи рака жица токи со поцинкуван слој за подобар стисок со композитни мозок и временски да издржи; Teknika MUL-375 тешки-должност здрав мозок tensioner со супериорен држи моќ им овозможува да се постигне максимална рака тензија.Стандард — разновиден и достапен за полнење за на среден волумен работи.Ние се презентирани во широк спектар на здрав решенија за ефикасен и брз здрав на било обемот, тежината и обликот на пакување.

R

Слични производи