.

.

Nannigr Автомобил Екранот Монитор, Лесно да го Инсталирате LCD Дисплеј Монитор за КОМПЈУТЕР видео надзор за Безбедност

Nannigr Автомобил Екранот Монитор, Лесно да го Инсталирате LCD Дисплеј Монитор за КОМПЈУТЕР видео надзор за

DEN 722.40
Количината на стоката

Направени од високо квалитетни пластични материјали,издржливи во употреба.Тоа може да го намали меѓусебна интерференција сигнали и да се постигне најдобар сигнал.Тоа е лесно да се инсталира и се користи, и тоа е погодно за вашето возење.Овој производ се користи за да се поврзете обезбедување опрема за следење.Професионална изработка, висока чувствителност, висока сигурност.Направени од високо квалитетни пластични материјали,издржливи во употреба.Професионална изработка, висока чувствителност, висока сигурност.Овој производ се користи за да се поврзете обезбедување опрема за следење.Тоа може да го намали меѓусебна интерференција сигнали и да се постигне најдобар сигнал.Тоа е лесно да се инсталира и се користи, и тоа е погодно за вашето возење.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Plastic Color : Black Display : 8in 4 : 3 LED HD Дигитален Panel Resolution : 1024 * 768 Brightness : 400cd / m2 Response време :

R

Слични производи