.

.

Езерото Ана Вирџинија Сувенир 2 Унца Плоштадот База На Алкохол Shot Чаша Гребло Дизајн

Езерото Ана Вирџинија Сувенир 2 Унца Плоштадот База На Алкохол Shot Чаша Гребло Дизајн

DEN 119.76
Количината на стоката

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Карактеристики Huntsville Алабама.Дали сте љубители на планинарење, кампување или само во посета на вашите омилени езеро, тоа е веројатно ќе сакате да се донесе со вас слатка меморијата на вашето патување.Оваа елегантна 2 унца шут стакло може да биде дека слатка меморија.Покрај тоа покажувате вашата љубов кон оваа убава место на оваа шут стакло, исто така, е идеален за да уживате во вашите омилени пијалоци, тоа држи до 2 ozs и функција дебели квадратна основа.УВ печатени така тие остануваат свежи и шарени.

R

Слични производи