.

.

WEIYONGJIU Сон Catcher Паун Шума Украси Pendant Ткаење Процесот на Ѕидот Виси Ткаени за Роденден, Божиќ,Дома,во Трговскиот Центар,за Статистика, Внатрешни Декорации (Боја : Црна

WEIYONGJIU Сон Catcher Паун Шума Украси Pendant Ткаење Процесот на Ѕидот Виси Ткаени за Роденден, Божиќ,Дома,во

DEN 3023.76
Количината на стоката

Убава Легенда : Сон catcher има смисла на молитвата за мир и носи среќа.Виси во спалната соба, дома,Тоа ќе ви донесе среќа, и може да се вози далеку кошмари, Тоа носи на луѓето да сладок сон.Одличен Подарок Избор : Тоа претставува благослов, да се молам за мир и среќа.Идеален подарок за себе, семејство, деца, пријатели или некој процес на кошмар и страдањата,итн.Сон Catchers : Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот, добри соништа се заробени во мрежата, а потоа лизгајте надолу на пердув tassel на спиење лице, ти спијам со сладок сон, секоја вечер.Тоа носи љубовта, светлината и позитивна енергија.Се применуваат за : Ова виси сон catcher ви држи од лош сон и кошмар, совршен додаток на вашата дневна соба, спална соба, dorm соба, детска соба, слатка бебе бебе соба, свадба партија корист, дури и пријатна кафе или студио.Совршен Дома Декор : Дали сакате подобро вибрации во вашата соба?Замислете вашата соба е ѕид елегантно обвиткан со оваа уникатна сон catcher.Или, можеби своите вашето дете соба, и таа спие мирно под сон catcher.Во секој случај, овој сон catcher ќе ви донесе вибрации дека сте во потрага за.Применливи празници : Божиќ, Денот на Вљубените, Пролетниот Фестивал, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Наставникот Ден, Нова Година е Ден, Tanabata, ноќта на Вештерките, Велигден, Национален Ден, Деца Ден, Жените Day With сон catchers, луѓето можат да се ослободи од кошмари и придружена со убави соништа.Дрвото на животот е наречена свето дрво, кои претставуваат мудрост, храброст, напорна работа, виталност, пријателство и љубов.На пердуви биле можеле да произлезат од нив, а потоа строго избрани за да се осигура дека секој пердув е беспрекорна.Само строги барања интерпретира неверојатната квалитет.Мултифункционален Декорација : Dreamcatchers може да донесе убави соништа, љубов и позитивна енергија за деца, и им даде на луѓето чувство на спокој.Помогне да се врати расположението и телото.Совршен Подарок:Сон Catchers Украс носи среќа и благослов на луѓето.Тоа е совршен занает подарок за Партија, Brithday, Свадба, Деца Подарок, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Божиќ.Материјал : Железо прстен, конец, монистра, паун feather Size : 32x65cm Colour : како на сликата shows Space : дневна соба, спална соба, студија соба, отворен простор, трпезарија, бања, влезот, балкон, комерцијални space Function : дома декор, соби за декорација, свадба сајт оркестарот, собирање, подарок за kids Packing : 1x Сон Catcher(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)Применливи подарок-давање врски : јуниори, двојки, двојки, колеги, пријатели, постари лица, деца, соученици, ментори.Пријателски потсетување : 1. Поради долгорочна транспорт, пердуви може да се неправилни или падне.Ве молиме обеси за неколку дена.2.Поради прирачник за мерење, постои мала грешка во големината, ве молиме да се разбере.3.Осветленост и различни екранот може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде малку различен од вистинскиот објект.4. 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инч.

R

Слични производи