.

.

Ноктите Gilter Мулти Боја Holographic Сјајот 2mm Форма Лист Paillette Помине Уметност Алатки Декорација - (Боја: 10g Секоја 8 Боја)

Ноктите Gilter Мулти Боја Holographic Сјајот 2mm Форма Лист Paillette Помине Уметност Алатки Декорација - (Боја:

DEN 1552.80
Количината на стоката

Боја : 10g секоја 8 боја.Предмет Тип : Ноктите Сјај.Количина : 1. НЕТО WT : 1 грам ,на 10 грама,50 грама.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Опис : Големина : 2 mm The бои и големина може да се прилагоди според вашето барање.Објектот Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Glitter Quantity : 1 NET WT : 1 грам ,на 10 грама,50 grams Material : МИЛЕНИЧЕ.

R

Слични производи