.

.

КООРДИНАТОР Флип Двојно Пијат Кафе со Слама-Матирано Двојно-Layer Вакуум Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Креативни Автомобил Кригла

КООРДИНАТОР Флип Двојно Пијат Кафе со Слама-Матирано Двојно-Layer Вакуум Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Креативни

DEN 2239.20
Количината на стоката

Купот на телото е матирано и прска, носат-отпорни, и отпорно на гребење.Една маска за двојна употреба, пиење преку слама или пиење директно, можете да изберете што сакате.На тока не се враќа, може да се отвори со една рака, лесен, удобен и брз. 5-слој за заклучување процес, топлина зачувување и ладно чување и за 8 часа, ви даваат повеќе-трајни температура.Одбраната на 304 нерѓосувачки челик материјал, прецизно изработени, endows добри топлина зачувување, безбедна употреба.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Color : црна, сина, бела, црвена, greenpattern : plain Weight : 258g Packing : боја box Capacity : 400ml.

R

Слични производи