.

.

100Pcs Нова Задна Камера Назад Стаклена Леќа за iPhone 6G 6 Плус 6S 7G 7 8g 8 Плус X XS XR 11 12 Про Max 13 Мини со Лепило Налепница (13 Про)

100Pcs Нова Задна Камера Назад Стаклена Леќа за iPhone 6G 6 Плус 6S 7G 7 8g 8 Плус X XS XR 11 12 Про Max 13

DEN 1365.60
Количината на стоката

Компатибилен модел : тоа е 100 PCS/многу , од 11 до 13 про max сите сет, ве Молиме проверете со вашиот модел и да се избере една која ќе треба,ве молиме да се идентификуваат модел правилно пред купување.Погрешен модел не се вклопи во вашиот телефон.Инсталација Предлог : не вклучува инсталација туториал.Можете да побарате совет од професионалец техничари или се види професионални видеа.Ако тоа не е инсталиран правилно, на екранот ќе се оштети.Обезбедување на квалитет : Сите производи биле тестирани пред пратката.Ако постои било каков проблем со екран, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви обезбедиме со решенија. ⚠ : Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од несоодветна работа.Замени : Ова може да се користи за замена вашиот оштетен леќа,ако леќата не работи.Тоа се препорачува дека ќе се потврди на специфични прашања на екранот пред купување.По-продажбата на услугата : Откако ќе се плати за цел, ние ќе испрати наскоро.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку .Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.

R

Слични производи